TheMon

Witajcie mości Ludziska na Naszej Stronie!

O nas będzie krótko, lecz treściwie, o naszych ubraniach troszkę więcej, jednak bez przesady. Nikt nie chce się zanudzić w zanurzeniu.

Razem z mężem postanowiliśmy wykorzystać głównie jego doświadczenie w projektowaniu ubrań dla innej marki. Tym zajmował się przez ostatnie kilka lat i przy mojej pomocy organizacyjnej chcemy otworzyć i realizować własną działalność. Odzież – to jedna z naszych pasji i ciągle powtarzamy: ” jeszcze nikt nie wymyślił takiego ciucha jakbym chciał/a’’. Dlatego zrodził się pomysł, żeby stworzyć ubrania, w których sami chcemy chodzić, a nie tylko „pociskać” cokolwiek dla zysku

Zaczynamy od koszulek „onesize”, ale z czasem naszą ofertę rozbudujemy o różne rozmiary, następnie bluzy i spodenki, a później się zobaczy. Mamy nadzieję, że produkty przypadną do gustu nie tylko nam i będziemy mogli się rozwijać.

Nasze koszulki mają charakter i będą nieszablonowymi krojami w połączeniu z unikalnymi zdobieniami takimi jak hafty, koronki, specjalne nadruki, a w przyszłości z dodatkami z biżuterii.  Ale mimo często bogatego wykończenia produktu chcemy, żeby zachowana była pewna zależność – jeśli krój będzie mocno wymyślny, to zdobienie będzie nienachalne i na odwrót.

Podsumowując, mamy nadzieję spełnić swoje i Wasze zachcianki związane z modą, łączyć przeciwności takie jak piękne zdobienia z minimalizmem i wybujałą wyobraźnię z prostotą.

Dziękujemy za przeczytanie tego wylewu i zachęcamy do zapoznania się z Naszą Stroną.